BROEK OP LANGEDIJK - Op zaterdag 7 en zondag 8 september 2024 kunnen bezoekers genieten van een bruisende Streekmarkt bij de BroekerVeiling. Meer dan 40 kramen zullen worden opgesteld, waar lokale en regionale ondernemers trots hun unieke producten presenteren.

Van ambachtelijke lekkernijen tot kunstzinnige creaties, er is voor ieder wat wils. De markt is geopend van 10.00 tot 17.00 uur op beide dagen. De marktkramen staan dit jaar niet alleen op het buitenterrein, maar dit jaar is er ook een aantal in de lighallen van het museum geplaatst.

Gratis toegang

De toegang tot de Streekmarkt is gratis. Bezoekers worden aangemoedigd om lopend of met de fiets te komen. Naast het ontdekken van de verschillende kramen, kunnen bezoekers ontspannen op het gezellige terras bij Museum BroekerVeiling. Hier worden huisgemaakte taarten, gezonde lunchgerechten, hamburgers van de barbecue en verfrissend ijs geserveerd.

Muzikale sfeer

De ambiance van de markt wordt versterkt door optredens van jonge talenten van het cultureel platform Artquake. Oprichtster Mado de Vries heeft een aantrekkelijk programma samengesteld, met veelbelovende artiesten die klaarstaan om het publiek een mooie dag te bezorgen.

Gevarieerd programma

Naast de marktactiviteiten zijn er diverse andere boeiende activiteiten gepland. Jarno Zuiderduin van Wild Spirit Roofvogels zal meerdere demonstraties geven met verschillende vogels, waaronder Dutch, een Afrikaanse Oehoe, Bliksem, een Woestijnbuizerd en Floki, een Torenvalk. Voor modelbouwliefhebbers vaart de Model Boten Club Hoorn zowel binnen als buiten de lighallen met prachtig nagebouwde schepen. Daarnaast kunnen alle kleine kinderen zich prachtig laten schminken!

Museum BroekerVeiling

Het museum is deze dagen ook gewoon geopend voor museumbezoek. Ook bezoekers aan de Streekmarkt kunnen hun bezoek uitbreiden met een rondvaart door het Rijk der Duizend Eilanden en/of een heuse demonstratieveiling.